Dlaczego Złoty Jasieniec to dobry wybór? Przekonaj się.

Nieprzypadkowo wybór lokalizacji dla tak wyjątkowej inwestycji padł właśnie na łódzkie Złotno. Na pewno docenisz przyjazną atmosferę, a jako kierowca samochodu lub użytkownik komunikacji miejskiej - atrakcyjny punkt na mapie miasta. Jeżeli rozważasz zakup domu w Złotym Jasieńcu, zapraszamy na spotkanie i prezentację.

Dobry punkt na mapie Łodzi

Manufaktura

15 minut

ul. Piotrkowska

15 minut

Galeria Łódzka

20 minut

Sukcesja

20 minut

IKEA

25 minut

Park na zdrowiu

5 minut

ZOO

5 minut

Aquapark Fala

10 minut

  MIEJSCA PARKINGOWE

Przed każdym z domów będzie wystarczająco dużo miejsca dla 2 samochodów, a do dyspozycji gości będzie dodatkowy parking.

  MOŻLIWOŚĆ ARANŻACJI

Uniwersalny projekt pozwala na indywidualną aranżację wnętrz na etapie zakupu lub (jeżeli zajdzie taka potrzeba) dostosowanie ich w przyszłości.

  BEZPIECZEŃSTWO

Osiedle będzie zamknięte, a o bezpieczeństwo zadba system monitoringu bramy wjazdowej oraz głównej ulicy z dostępem on-line.

  RZETELNY DEWELOPER

Doświadczenie w branży budowlanej, terminowość oraz najwyższa jakość wykonania to gwarancja bezpieczeństwa inwestycji.

Aktualności

26

WRZ

Segmenty D, E, F i G już w budowie

Zobacz, jak szybko postępuje budowa pierwszych segmentów z 2 etapu. Obecnie trwają prace murarskie, lada moment będziemy wykonywać stropy. GALERIA

21

LIP

Ruszyła budowa 2 etapu

Na placu budowy pojawiły się pierwsze maszyny, a to oznacza, że już budujemy domy z 2 etapu. Zdjęcia z budowy zobaczysz w galerii.

26

KWI

Plac zabaw już uruchomiony

Od dzisiaj funkcjonuje plac zabaw, na którym wraz z naszymi pociechami możemy cieszyć się piękną pogodą korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji.

Co mówią Twoi sąsiedzi?

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć swój nowy dom? Zadzwoń lub zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

  +48 730 546 801

OBSESSION INVESTMENT Sp. z o.o., ul. Wydawnicza 21, 92-333 Łódź, NIP: 7282810988, REGON: 365445742, KRS: 0000638162

Niniejsza strona internetowa zawiera informacje ogólne, które nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Inwestor zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian parametrów technicznych, specyfikacji oraz cenników. Treści znajdujące się na stronie są przedmiotem prawa autorskiego. Strona korzysta z plików cookies dla Twojej wygody oraz do celów analitycznych i marketingowych. Przeglądanie strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Aby edytować ustawienia plików cookies, sprawdź ustawienia swojej przeglądarki internetowej.