Dlaczego Złoty Jasieniec to dobry wybór? Przekonaj się.

Nieprzypadkowo wybór lokalizacji dla tak wyjątkowej inwestycji padł właśnie na łódzkie Złotno. Na pewno docenisz przyjazną atmosferę, a jako kierowca samochodu lub użytkownik komunikacji miejskiej - atrakcyjny punkt na mapie miasta. Jeżeli rozważasz zakup domu w Złotym Jasieńcu, zapraszamy na spotkanie i prezentację.

Dobry punkt na mapie Łodzi

Manufaktura

15 minut

ul. Piotrkowska

15 minut

Galeria Łódzka

20 minut

Sukcesja

20 minut

IKEA

25 minut

Park na zdrowiu

5 minut

ZOO

5 minut

Aquapark Fala

10 minut

  MIEJSCA PARKINGOWE

Przed każdym z domów będzie wystarczająco dużo miejsca dla 2 samochodów, a do dyspozycji gości będzie dodatkowy parking.

  MOŻLIWOŚĆ ARANŻACJI

Uniwersalny projekt pozwala na indywidualną aranżację wnętrz na etapie zakupu lub (jeżeli zajdzie taka potrzeba) dostosowanie ich w przyszłości.

  BEZPIECZEŃSTWO

Osiedle będzie zamknięte, a o bezpieczeństwo zadba system monitoringu bramy wjazdowej oraz głównej ulicy z dostępem on-line.

  RZETELNY DEWELOPER

Doświadczenie w branży budowlanej, terminowość oraz najwyższa jakość wykonania to gwarancja bezpieczeństwa inwestycji.

Aktualności

21

LIP

Ruszyła budowa 2 etapu

Na placu budowy pojawiły się pierwsze maszyny, a to oznacza, że już budujemy domy z 2 etapu. Zdjęcia z budowy zobaczysz w galerii.

26

KWI

Plac zabaw już uruchomiony

Od dzisiaj funkcjonuje plac zabaw, na którym wraz z naszymi pociechami możemy cieszyć się piękną pogodą korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji.

28

LUT

2 etap już w sprzedaży ! Zapraszamy na targi nieruchomości.

Miło nam poinformować, że zaczynamy przyjmować rezerwacje na domy z 2 etapu. Zapraszamy do kontaktu i na Łódzkie Tragi Nieruchomości (stoisko B2).

Co mówią Twoi sąsiedzi?

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć swój nowy dom? Zadzwoń lub zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

  +48 730 546 801

OBSESSION INVESTMENT Sp. z o.o., ul. Wydawnicza 21, 92-333 Łódź, NIP: 7282810988, REGON: 365445742, KRS: 0000638162

Niniejsza strona internetowa zawiera informacje ogólne, które nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Inwestor zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian parametrów technicznych, specyfikacji oraz cenników. Treści znajdujące się na stronie są przedmiotem prawa autorskiego. Strona korzysta z plików cookies dla Twojej wygody oraz do celów analitycznych i marketingowych. Przeglądanie strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Aby edytować ustawienia plików cookies, sprawdź ustawienia swojej przeglądarki internetowej.