Budujemy dla Ciebie.

OBSESSION INVESTMENT Sp. z o.o. to godny zaufania, pewny inwestor z polskim kapitałem. Właściciele firmy mają szerokie doświadczenie w branży budowlanej oraz zarządzaniu złożonomi projektami. Kupując dom w Złotym Jasieńcu masz pewność, że wywiążemy się z obietnic i terminów.

  TERMINOWOŚĆ

Prace na wszystkich etapach realizacji inwestycji przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Nie mamy żadnych opóźnień.

  WYSOKA JAKOŚĆ

Pilnujemy, aby zarówno jakość używanych materiałów, jak i wszelkich prac budowlanych była zawsze na najwyższym poziomie.

  GWARANCJA

Na domy zawsze udzielamy 5-letniej gwarancji. Od początku budowy upewniamy się, że nasi klienci nie będą mieli problemów w przyszłości.

  RACHUNEK POWIERNICZY

Wszelkie przelewane środki na zakup domu są deponowane na bezpiecznym rachunku powierniczym.

Aktualności

26

WRZ

Segmenty D, E, F i G już w budowie

Zobacz, jak szybko postępuje budowa pierwszych segmentów z 2 etapu. Obecnie trwają prace murarskie, lada moment będziemy wykonywać stropy. GALERIA

21

LIP

Ruszyła budowa 2 etapu

Na placu budowy pojawiły się pierwsze maszyny, a to oznacza, że już budujemy domy z 2 etapu. Zdjęcia z budowy zobaczysz w galerii.

26

KWI

Plac zabaw już uruchomiony

Od dzisiaj funkcjonuje plac zabaw, na którym wraz z naszymi pociechami możemy cieszyć się piękną pogodą korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji.

Co mówią Twoi sąsiedzi?

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć swój nowy dom? Zadzwoń lub zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

  +48 730 546 801

OBSESSION INVESTMENT Sp. z o.o., ul. Wydawnicza 21, 92-333 Łódź, NIP: 7282810988, REGON: 365445742, KRS: 0000638162

Niniejsza strona internetowa zawiera informacje ogólne, które nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Inwestor zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian parametrów technicznych, specyfikacji oraz cenników. Treści znajdujące się na stronie są przedmiotem prawa autorskiego. Strona korzysta z plików cookies dla Twojej wygody oraz do celów analitycznych i marketingowych. Przeglądanie strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Aby edytować ustawienia plików cookies, sprawdź ustawienia swojej przeglądarki internetowej.