Solidni Partnerzy

BLOSSOM DESIGN to studio projektowania wnętrz z ponad 10-letnim doświadczeniem. Zapytaj o specjalną ofertę dla mieszkańców osiedla Złoty Jasieniec.

Salon łazienek BLU w Łodzi oferuje bardzo duży wybór produktów wyposażenia łazienek i nie tylko. Znajdziesz tu płytki ceramiczne, baterie, grzejniki i akcesoria łazienkowe.

Jesteś zainteresowany zakupem domu w Złotym Jasieńcu? MERIDIAN pomoże Ci w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego. Oczywiście, bezpłatnie.

Aktualności

26

WRZ

Segmenty D, E, F i G już w budowie

Zobacz, jak szybko postępuje budowa pierwszych segmentów z 2 etapu. Obecnie trwają prace murarskie, lada moment będziemy wykonywać stropy. GALERIA

21

LIP

Ruszyła budowa 2 etapu

Na placu budowy pojawiły się pierwsze maszyny, a to oznacza, że już budujemy domy z 2 etapu. Zdjęcia z budowy zobaczysz w galerii.

26

KWI

Plac zabaw już uruchomiony

Od dzisiaj funkcjonuje plac zabaw, na którym wraz z naszymi pociechami możemy cieszyć się piękną pogodą korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji.

Co mówią Twoi sąsiedzi?

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć swój nowy dom? Zadzwoń lub zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy.

  +48 730 546 801

OBSESSION INVESTMENT Sp. z o.o., ul. Wydawnicza 21, 92-333 Łódź, NIP: 7282810988, REGON: 365445742, KRS: 0000638162

Niniejsza strona internetowa zawiera informacje ogólne, które nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Inwestor zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian parametrów technicznych, specyfikacji oraz cenników. Treści znajdujące się na stronie są przedmiotem prawa autorskiego. Strona korzysta z plików cookies dla Twojej wygody oraz do celów analitycznych i marketingowych. Przeglądanie strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Aby edytować ustawienia plików cookies, sprawdź ustawienia swojej przeglądarki internetowej.